دوربین کامپکت A7C

 شرکت سونی از دوربین فاقد آینه فول فریم 24 مگاپیکسلی دوربین کامپکت A7C رونمایی میکند. شرکت سونی این مدل را به عنوان ظریف ترین دوربین فول فریم جهان با لرزشگیر تصاویر روانه بازار های جهانی میکند.

شرکت سونی A7C معمولا همه ویژگی های A7 III مانند لرزشگیر 5 محوره، عکسبرداری با سرعت 10 فریم بر ثانیه و فوکوس خودکار و تصویربرداری oversampled 4K را در بادی ظریف نسبت به بیشتر مدل های در حال فروش جهان تعبیه کرده است. طراحی یک تکه‌ی آلیاژ آلومینیوم به این مدل یاری رسانده است تا حجم آن تا جای امکان کمتر بشود. (22% کمتر از A7 III، با وزن 509 گرم).

دوربین کامپکت A7C

با وجود کم شدن اندازه، شرکت سونی از یک منبع تغذیه NP-FZ100 حجیم تر بهره برداری میکند و توانایی ان را خواهید داشت تا با یک دفعه شارژ کامل تا 740 تصویر با نمایشگر و 680 تصویر با چشمی این دوربین قدرتمند بیاندازید. چشمی این مدل قطعا با اهمیت ترین قسمتی میباشد که شاهد کم شدن ویژگی ها شده است. در این مدل از یک پنل چشمی 1 سانتی‌متری بهره برداری میشود که ظریف تز از حد استاندارد میباشد. پس با این حال که  کیفیت 2.36 میلیون نقطه‌ای آن به نظر می آید که مشابه دوربین A7 III میباشد ولی ضریب زوم آن کمتر از 0.59x میباشد. به همراه این مدل شرکت سونی از یک لنز زوم کیت 28-60mm f/4-5.6 هم خدمت مشتریان عرضه میکند. این لنز یک لنز بازشو دستی میباشد که در وقت بسته بودن به عکاس این خاطر جمع بودن را خواهد داد که یک ترکیب دوربین و لنز خیلی ظریف و قابل حمل خواهد کرد.

دوربین‌های حرفه‌ای نیکون
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *