نمایندگی سونی

معرفی شرکت سونی و نمایندگی سونی : 

سونی بزرگترین شرکت تولید کننده سنسورهای دوربین عکاسی حرفه ای می باشد. حال اگر بخواهیم تاریخچه آن را مرور کنیم به قبل برمیگردیم باید یادآور این باشیم که شرکت سونی در سال 1946 در توکیو تاسیس شد .

سونی در اوایل سال 1950 اولین نوار ضبط صوت و دستگاه پخش کننده آن را در کشور ژاپن تولید کرد و به عنوان یک اتفاق مهم و خارق العاده در صنعت الکترونیک ژاپن محسوب می شد. درسال 1957 شرکت سونی اولین رادیوی ترانزیستوری جیبی در دنیا را تولید و روانه بازار کرد.

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی با انجام تقسیم بندی های مختلف در ساختار سازمانی خود به بخش های تخصصی و با تجهیز هر بخش با تخصصی ترین تجهیزات و فناوری موجود و سعی می کند تا تمامی نیازهای کاربران دوربین های عکاسی و تصویربرداران سونی در ایران را برآورده سازد.

نمایندگی دوربین سونی در ایران ،کلیه سرویس های مرتبط با فروش و تعمیر محصولات عکاسی و تصویربرداری سونی را به دست برجسته ترین کارشناسان و مهندسان تعمیرات دوربین سونی در ایران و با استفاده از بهترین امکانات تخصصی ارایه می دهد

نمایندگی اصلی دوربین سونی در ایران از بخش های متعددی تشکیل شده است  که در هر یک از آنها سرویس های اختصاصی مربوط با هر یک  از دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ساخت  سونی به کاربران ارائه می گردد.

 در نمایندگی دوربین سونی ، با رعایت استاندارد در ارایه خدمات فروش و پس از فروش دوربین عکاسی اهمیت بسیار زیادی دارد. مجموعه تعمیرات رسمی دوربین عکاسی سونی ، در زمینه ارائه خدمات نمایندگی سونی ؛ بالاترین تاییدیه ها و استاندارد های مجموعه های خدماتی را از مراجع بین المللی به دست آورده است .

نمایندگی دوربین سونی یک نمایندگی  رسمی و با اعتبار از تولیدات شرکت سونی میباشد. نمایندگی دوربین سونی به صورت کامل، گروهی  از برترین و مهم ترین خدمات را در عرصه فروش دوربین بدون آینه سونی، خدمات بعد از فروش، تعمیرات و اصلاح به مشتریان عزیز تقدیم میکند. 

سایت نمایندگی دوربین سونی در کشورمان ایران ؛ منبعی کامل از تمام اطلاعات دوربین عکاسی و فیلمبرداری سونی به شمار می آید که بروزترین و جدید ترین فناوری های به کار  رفته در دستگاه های ساخته شده سونی را ارایه داده است و به علاقه مندان دوربین عکاسی سونی کمک می کند تا جدیدترین آموزش و اطلاعات را در رابطه با این دوربین ها به دست بیاورند.

نمایندگی سونی با برخورداری از سال ها تجربه در بخش خدمات پش از فروش دوربین ؛ نمایندگی رسمی سونی اکنون یکی از قوی ترین مراجع ارائه خدمات پس از فروش برند های معتبر دوربین عکاسی در ایران به شمار می آید.

نمایندگی سونی در تهران

نمایندگی دوربین سونی در تهران

در نمایندگی سونی در تهران ساکنین این شهر میتوانند به صورت حضوری در دفتر نمایندگی سونی حاضر شده و از مشورت های پیش از خرید توسط کارکنان این نمایندگی نهایت استفاده را ببرند.در این نمایندگی تمامی خدمات پیش از خرید به صورت رایگاه خدمت مشتریان نمایندگی سونی تقدیم میگردد.

ما در سایت نمایندگی سونی تمامی اطلاعات دوربین و مزیت های آن را بصورت کامل ذکر کرده ایم تا علاقه مندان عزیزی که درتهران زندگی نمی کنند و شرایط آمدن به نمایندگی سونی را ندارند بتوانند با خیالی آسوده اطلاعات دوربین عکاسی سونی را خوانده و بصورت آنلاین دوربین سونی خود را خریداری کنند.

نمایندگی سونی با دارا بودن  تیمی بسیار حرفه ای در زمینه مشاوره پیش از تهیه دوربین عکاسی سونی میتوانند کمک های بسیار خوبی را به شما عزیزان ارائه بدهند فقط کافیست به نمایندگی سونی در تهران تشریف آورده و از این خدمات کم نظیر نهایت استفاده را ببرید.

نمایندگی مرکزی سونی

نمایندگی مرکزی سونی همواره در تلاش بوده است تا خرید برای مشتریان عزیز به ساده ترین شکل ممکن انجام گیرد تا با خیال راحت از منزل اقدام به خرید اینترنتی دوربین عکاسی سونی خود بکنند.از این رو نمایندگی مرکزی سونی خرید اینترنتی خود را تحت سایت ایرا سونی راه اندازی کرده است و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش فروشگاه اینترنتی تمامی کالاهای مورد نیاز خود را در این بخش مشاهده کرده و با درگاه پرداخت اینترنتی تهیه بفرمایید.