خرید حضوری

نمایندگی رسمی کانن با حضور متخصصان و مهندسان مجرب پاسخگوی همه درخواست‌های شما در مورد  خرید، راه‌اندازی محصول، روش استفاده، مراقبت، تعمیر و نگهداری می‌باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص در عملکرد دوربین های کانن ،کافی است با نمایندگی اصلی کانن تماس حاصل فرمایید، نمایندگی کانن در تهران ، ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و همواره پرسنلِ متخصص خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری و رضایت کامل مشتری نموده است.

    پس از خرید هرکدام از دوربین های کانن، شما می‌توانید از طریق تماس با نمایندگی رسمی کانن،  با متخصصانِ ما به هنگام نصب و راه‌اندازیِ دستگاهِ خریداری شده گفتگو نمایید. مهندسان و متخصصان نمایندگی کانن با صبر و حوصله، ضمن راه‌اندازی دستگاه، تا آشنایی کامل با شیوه‌ی کار و عملکرد دستگاه در کنار شما خواهند بود. این امر موجب می‌شود تا شما با آسایش خاطر نسبت به خرید هریک از دوربین های کانن اقدام نمایید.

آدرس نمایندگی : تهران , میدان جمهوری , جنب مترو نواب , برج سهیل , طبقه 11 , واحد 1103

بخش تعمیرات کانن

 تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی رسمی کانن می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی و زبده این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی کانن ، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌نمایند. در غیر این صورت، یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه ، کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد

در بخش فنیِ نمایندگی رسمی کانن، تمامی قطعات به کار برده شده در حین تعمیرات ، از کمپانی «کانن» تأمین و خریداری می‌گردد تا مشتریان گرامی از اورجینال و شرکتی بودن آن‌ها خاطر جمع باشند. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیراتِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد. این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات، هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های مجاز و معتبر مراجعه نمایید.